Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sms me i bukur qe ju ka ardhur ndonjehere...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Sms me i bukur qe ju ka ardhur ndonjehere...   Tue Nov 25, 2008 10:12 pm

Tregoni sms-n me te bukur qe ju ka ardhur ndonjehere & car mbrasash ju ka lene!! Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Sms me i bukur qe ju ka ardhur ndonjehere...   Tue Jan 06, 2009 9:12 pm

Nuk eshte ma i bukri po thjesht nje sa me postu dicka ketu
Ngrije koken dhe shiko drejt qiellit dhe provo te imagjinosh nje pike, gjithcka qe ti shikon rreth e rrotull eshte dashuria ime per ty!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sms me i bukur qe ju ka ardhur ndonjehere...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema te pergjithshme-
Kërce tek: