Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Regullorja e prezantimeve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Regullorja e prezantimeve   Wed Nov 26, 2008 4:36 pm

Pasi te regjistroheni hyr ne forum ketu tek "Prezantimet e Anetareve" Hap teme te re dhe prezantohu!


Tek te dhenat duhet te jene keto informacione:
1.Emri(ose pseudonimi qe mbani)
2.Mosha
3.Vendbanimi
4.Profesioni
5.Nese keni foto, ate mund ta vendosni dhe ta hiqni nga forumi kur te doni.


Te gjitha prezantimet kontrollohen nga moderatoret e faqes dhe nese nuk jane te sakta fshihen.
Ju lutem te gjithe antareve te mos abuzojne me antaret e prezantuar.Mos dergoni mesazhe te pa deshiruara,si fjale banale,ofenduese,apo cfardollj tjeter te ketij lloji.

DUKE JU URUAR EDHE NJEHERE MIRE SE ARDHJEN EDHE QENDRIM TE KENDSHEM


ME RESPEKT STAFI DREJTUES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
 
Regullorja e prezantimeve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Prezantimi i anetareve-
Kërce tek: