Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Wed Nov 26, 2008 9:50 pm

>> > Fjalor
>> >
>> > homoseksual: sum sevda
>> >
>> > Pasaportë- Kurbet defter
>> >
>> > President- Kolltuk pasha
>> >
>> > Teleskop- Sehir hava
>> >
>> > Emigrant- Sikter milet
>> >
>> > Dhembje koke- Tepelek siklet
>> >
>> > Ndihmë ekonomike- Fukarallëk sevap
>> >
>> > Autostradë - Hyxhym xhade
>> >
>> > Shqiponja - Turbo bylbyl
>> >
>> > Demostrata - Kallaballëk gjullurdi
>> >
>> > Eklips i diellit ? Biçim aksham
>> >
>> > Zezak - Katran milet
>> >
>> > Fundi i botes - Dynja qamet
>> >
>> > Boksier - Dajak usta
>> >
>> > Grataçielë - Xhamllëk kala
>> >
>> > Bankier - Dallaver qatip
>> >
>> > Gay - Biçim hanëm
>> >
>> > Kompjuter - Qerrata dollap
>> >
>> > Kallashnikov - Batërdi dyfek
>> >
>> > Impotencë - Qejf meazallah
>> >
>> > Altoparlant - Muhabet oturak
>> >
>> > Rrojtore - Mustak hata
>> >
>> > Karate kid - Pehlivan evlat
>> >
>> > Trimëritë e Herkulit - Tangërllëqet e Hekuranit
>> >
>> > Ekspert i huaj në fushën ekonomike - Jabanxhi usta
>> > hesap mejdan
>> >
>> > Marrëveshje paqeje - Rehat ujdi
>> >
>> > Psikiatër - Budallallëk heqim
>> >
>> > Pediatër - Mistrec heqim
>> >
>> > Kinema - Kallaballek sehir
>> >
>> > Seks - Qejf marshallah
>> >
>> > Dëshirë seksuale - Qejf ishallah
>> >
>> > Orgji- Kallaballëk lezet
>> >
>> > Seks oral- Poçkallari bereqet
>> >
>> > Lajmet e mbrëmjes - Aksham haber
>> >
>> > Gazetë - Maskarallëk qitap
>> >
>> > Burg - Edepsëz xhehnem
>> >
>> > Qeveri - Edepsëz xhehnet
>> >
>> > Film porno - maskarallëk sehir
>> >
>> > Trangull - Jeshil dajak
>> >
>> > Aeroplan - Bin Laden Hava
>> >
>> > Cigare - katran duhan
>> >
>> > Printer - Hazër defter
>> >
>> > Sekretaria telefonike - Hazër xhevap
>> >
>> > Diarré - Mender siklet
>> >
>> > Robocop - Teneqe xhandar
>> >
>> > Radio - Aheng dollap
>> >
>> > Gjarpër - Llahtar ushkur
>> >
>> > Doganier - Shejtan hesap
>> >
>> > Diskotekë - Gjullurdi bodrum
>> >
>> > Regjistër notash - Mynxyrë defter
>> >
>> > Nxënës - Medrese qyqar
>> >
>> > Letërnjoftim - Surrat tapi
>> >
>> > Plazh - Maskarallëk dynja
>> >
>> > Mbrëmje festive - Aksham aheng
>> >
>> > Celular - Muhabet hava
>> >
>> > Lavatriçe - Gjullurdi kazan
>> >
>> > Shtëpi publike - Han birinxhi maskarallek qamet
>> >
>> > Shirit manjetofoni - Aheng ushkur
>> >
>> > Proletarë të gjitha vendeve bashkohuni - Bytyn
>> > dynja, hyxhym milet
>> >
>> > Bllok shënimesh - Hesap defter
>> >
>> > Amnisti ? Satër pishman
>> >
>> > Frigorifer - Kallkan dollap
>> >
>> > Shërbim 24 orësh ? 24 sahat hyzmet
>> >
>> > Profesor - Medrese delenxhi
>> >
>> > No comment - Hiç muhabet
>> >
>> > Intrigë e dashuri - Sherr & sevda
>> >
>> > CD - Aheng tepsi
>> >
>> > Prezervativ - Shyqyr llastik
>> >
>> > Penallti - Serbes yxhym
>> >
>> > Mashkull që bën striptease - Jazëk efendi
>> >
>> > Film erotik - Sevda sehir
>> >
>> > Rroba banjo - Lemeri benevrek
>> >
>> > Ftesë për darkë - Qyl pilaf
>> >
>> > Tregti mallrash të vjedhura - Arnaut pazar
>> >
>> > Grek - Jazëk milet
>> >
>> > Italian - Gallatë milet
>> >
>> > Serb - Kopuk milet
>> >
>> > Amerikan? Gjullurdi milet
>> >
>> > Veteriner- Hajvan heqim
>> >
>> > Spirancë- Bulldum çengel
>> >
>> > Vetëvrasje- Penxhereh bulldum
>> >
>> > Shesh lufte - Kasaphanë mejdan
>> >
>> > Shqipëria në periudhë tranzicioni - Çorap vatan
>> >

>> > Titanik - Qamet vaporr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Thu Nov 27, 2008 9:46 pm

hahahahahaha i paske than tana ti sar...se i kam nja 50 fjal un thash se po shtoj ndoj gja........por i paske vu tana!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Thu Nov 27, 2008 11:30 pm

hahahahahaha e madhe je ku i gjete tan kta maj hahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Fri Nov 28, 2008 12:27 am

ehhhhh.....kush kerkon gjen lol!

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Wed Dec 03, 2008 1:46 am

haha..,qa i ke ba turqishtes maj dreq,,..ababa ndor tkujt ka ra aja gjuh.,.,haha<<shum mir ia ke ba>>>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Wed Dec 03, 2008 2:52 am

e madhe je saraaaa..kena tesh dy vjet qe bajm turkce e hala si dina njaq fjal hahahaha.........sa mir po i maj shenim:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Wed Dec 03, 2008 6:40 pm

thjesht per argetim..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   Thu Dec 04, 2008 7:54 pm

maji shenim vilm e praktikoji nshkoll,.,.me ia hek trunin turqve ton,.Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Clodhu pak dhe argetohu me fjalorin shqip turqisht!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: