Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fshatra me emra të çuditshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Fshatra me emra të çuditshëm   Wed Nov 26, 2008 9:55 pm

Shtoni dhe ju emra fshatrash te cuditeshem ,po e filloj une ;
1-GOPESH- GRAMSH
2-QINAM- Erseke
3-VERRZHEZHE-Skrapar
4-VERRTOP-Berat
5-SYMIZE-Tepelene
6-HUNDEKUQ-?
7-VITHKUQ-Korce...............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
 
Fshatra me emra të çuditshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: