Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tregoni ndonje ngjarje/tregime qesharake/interesante qe keni bere kur keni qen femije

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Tregoni ndonje ngjarje/tregime qesharake/interesante qe keni bere kur keni qen femije   Wed Nov 26, 2008 9:58 pm

Kjo teme ka qellim qe te zbulohen disa fshehtesira apo te tregohen disa tregime apo ngjarje qe kemi bere apo ndonje rast qesharake qe kemi bere kur kemi qen femije...

besoje se kan te gjith forumistat dhe forumistet ndonje ndodhi interesante per te treguar apo ndonje ngjarje qesharake kur kan qen femije , ne menyre qe te argetohemi apo te i zbulojme shkathetesit enerit tjetrit kur kemi qen femije ,thjeshte te kethhehemi mbrapa me kohen dhe te i shikojme fimijerin qe kemi kaluar... dhe te zbavitemi me ndonje ngjarje interesante qe kemi per te treguare...

mirpo me ksuhte qe kur te tregon ndonjeri ndonje ngjarje te mos e perqeshim ..por vetem te zbavitemi dhe te qeshim me ngjarjen qe do tregojme ne vazhdim...

edhe nje gje gjate ngjarjes te tregohemi te sinqerte qe ta tregojem ngjarjen se si ka qen ne te vertet...

zbavitje dhe te qeshura te kendshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
 
Tregoni ndonje ngjarje/tregime qesharake/interesante qe keni bere kur keni qen femije
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: