Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lajme te imagjinuara nga Kosova e vitit 2500

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Lajme te imagjinuara nga Kosova e vitit 2500   Wed Nov 26, 2008 10:04 pm

ne Kosove keto zbulime do ndodhin ne vitin 2500.

Ne Besianë zbulohet Windows XP robotat u mblodhen dhe kane vendosur ta lënë ne muzeun e diamantit për ti rikujtuar paraarshsit e tyre.

Kryetari i kontinentit të Kosovës Hacker Truni sot dha urdhërin për rimëkëmbjen e Amerikës dhe dergoi ndihma sociale.

Zbulohet një Kanun, dhe askush nuk duhet ta prek pa e marr vaksinen kunder infektimit, Kanuni mund ta infekton shekullin ton me rregulla te rrepta.

Në Pejë zbulohet anti-viagra për uljen e tensionit.

..u lancua raketa shqiptare (dardania) e 10-ta me radhe ne orbiten e planetit Mars...qellimi i ktij misioni eshte dergimi i gjerave ushqimore austronauteve shqiptar ne Mars...!

...Sot mbushen 494 vjet qe kur na la iPresidenti Rugova...e perkujtojme me mall ,te gjithe vizitoret vune kurora diamanti mbi varrin e tij .....marré nga RTM(Radio Televisioni Marsit)

Hapet Fabrika e pare shqiptare per prodhimin e armeve berthamore ne Mars

Ndalohet pirja e duhanit, preferohet thithja e Obiliqit (ose siq e quajm tani ne Obiliq =Ollbrajt).

Skandal- pas një eksperimenti të një shqiptari vdiq edhe kinezi i fundit-hetimet vazhdojnë

Sot u lëshua ne përdorim kompjuteri i parë shqiptar qe djersitet dhe i vjen marre.

Politike Pas shume viteve dje pas zgjedhjeve ne Kosoven e pavarur, per here te pare eshte zgjedhur nje femer kryetare e Kosoves.

Liga e Basketbollit kosovar ka shpallur se kryetari i tyre do jep doreheqje sepse i duket se ka bere mjaft para dhe po ua leshon rendin te tjereve....

Morem lajmin se shqipetari i pare ka zbritur ne hene ku e ka uzurpuar token, tani me hena do kete emer tjeter qe do te jete Shqiptarhone


Është zbuluar edhe një dokument shumë i rëndësishëm i quajtur DASMAT TONA, atje shifen ende eshtrat e dasmorve, sipas eshtrave as një nuse nuk ishte martuar me vetdëshirë, sepse eshtrat e këmbëve ishin njëra mbi tjetren dhe ato të duarve të kryqëzuara qe dmth se kan ngurruar përqafimin


hahhahaahahah mu ma dergunen kte sa kam qeshh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Lajme te imagjinuara nga Kosova e vitit 2500   Thu Nov 27, 2008 9:38 pm

1.hmmm.... u gjeten ne nje pus eshtrat e HASHIM THACIT...ishte goditur me lev mas krejet
2.KOSOVA sapo hyri ne BE.urrraaaaa
3.Kosova sapo hodhi nje bombe atomike mbi qytetin e Washingtonit
boll tash se sme shkon mendja maaa hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lajme te imagjinuara nga Kosova e vitit 2500
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: