Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 10 Menyra per te identifikuar nje Film Amerikan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: 10 Menyra per te identifikuar nje Film Amerikan   Wed Nov 26, 2008 10:07 pm

1.Kur duhet te çaktivizohet nje bombe nuk duhet te shqetesohesh se cili tel do te pritet sepse gjithmone do te presin te duhurin.

2.Çdo kush mund te ule ne toke nje aeroplan nese ka nje pale kufje dhe eshte duke folur me kullen e kontrollit.

3.Buzekuqi nuk hiqet asnjehere edhe pse mund te jesh zhytur ne uje.

4.Nese sheh nje vetrate prej xhami nga e cila ekspozohen mallra te shtrenjta ti e kupton qe per nje minute, nje makine ose nje person do te perplaset me te.

5.Kur eshte dikush duke i dhene makines ne nje rruge perfekte te drejte prape eshte e nevojshme qe te ktheje timonin ne te majte ose ne te djathte.

6.Nje detektiv e zbulon nje krim vetem pasi e kane hequr nga puna dhe e ka kapur keq me policat.

7.Nese nje djale do t'i shprehe dashurine nje vajze do te ndodhe patjeter ne nje ballkon, nen driten e henes dhe ne shoqerine e muzikes.

8.Truproja gjithmone dashurohet me personin qe mbron.

9.Heroi patjeter qe ka nje mik te ngushte qe e tradhton.

10.Mos u trishtoni shume nese personazhi kryesore ngelet vejushe sepse do te martohet perseri me profesorin e vajzes, ose me shefin e saj, ose me mikun e saj te femijerise.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
 
10 Menyra per te identifikuar nje Film Amerikan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: