Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jane dallimet mes burrit & gruas ?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Cilat jane dallimet mes burrit & gruas ?!   Wed Nov 26, 2008 10:17 pm

Parapelqej te spjegoj disa gjera ketu , tema nuk ka te beje me dicka serioze , kryesisht ka te beje me humorin ,

" e kush nuk e kupton humorin ka humbur me shume se ndjenjen e humorit "

1.Nje burre i suksesshem eshte ai i cili fiton shume para me qellim qe gruaja e tij ti harxhoje. Nje grua e suksesshme eshte ajo e cila ka fatin te gjeje nje burre te tille

2. Burrat zgjohen me pamje te bukur ashtu sic eshte rasti kur shkojne te flejne.Grate disi prishen gjate nates

3. Burri do te paguaj 2 $ per nje 1 artikull qe e deshiron . Gruaja do te paguaj nje artikull 1 per 2 $ te cilin nuk do ta pelqente fare.

4. Gruaja marton burrin duke shpresuar se ai do te ndryshoje , por ai nuk ndryshon fare. Burrin marton gruan duke shpresuar se ajo s'do te ndryshoje fare , por ja qe ndryshon.

5. Jane 2 raste kur burri nuk kupton Gruan : Para dhe Pas Marteses

6. Nje femer brengoset per te ardhmen derisa te gjej nje mashkull dhe te martohet me te . Mashkulli kurr nuk brengoset per te ardhmen derisa te gjeje nje femer te martohet me te.

7. Me qellim qe te jeshe e lumtur me nje mashkull , duhet ta kuptosh ate shume dhe ta dashurosh pak. Ndersa nese mashkulli don te jete i lumtur me nje femer duhet ta doni shumeee dhe te mos provoni ta kuptoni fare.

8. Cdo burre i martuar duhet harruar gabimet e bera . Nuk eshte e arsyeshme te kujtosh gabimet e njejta dy here .

9. Gruaja ka fjalen e fundit ne cdo diskutim . Gjithmone pas asaj cfare flet mashkulli , do te filloje nje diskutim i ri.

10. Femrat shofin martesen si fillim i nje romanse , perderisa meshkujt martesen e shofin si fund i nje romanse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
 
Cilat jane dallimet mes burrit & gruas ?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: