Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 THASHETHEMET, te dobishme apo joo??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Tue Nov 25, 2008 10:15 pm

Kam mesuar nga nje studim serioz se THASHETHEMET te rrisin sensin e humorit e te bejne me pozitiv.

Ju si mendoni per kete pune???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Tue Nov 25, 2008 10:16 pm

Per mendimin tim jane disa lloj thashethemesh, konstruktive dhe destruktive.

Te parat futen te personat "VIP" ndoshta per ti bere pak me te prekshem e per ti shpartalluar ose per ti ngritur ne piedestal.

Ne shqiptaret trima, trapa e liridashesa kemi qejf kete destruktiven, ose me keq akoma me te padobishmen fare. Merremi kot, me llafe kot!!

Une mendoj se jane te dobishme gjithsesi, ku ka ze nuk eshte pa gje!! hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Mon Dec 01, 2008 6:36 pm

mu spara me pelqejn thashethemet por kuptohet ska niri ne bot qe nuk "thashethemexhon" kshu qe edhe un smes mrapa...kur jan pa dam jan shum tbukra,por kur cenojn dike at'her sjjan edhe aq tkendshme...mendimi jem kyyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Thu Dec 04, 2008 6:47 pm

thashethemet normal qe ekzistojn ne mhb e tanve dojm ose sdojm ne,,,por ama me kufi.,.pa damtu tjert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Thu Dec 04, 2008 8:07 pm

thashethemett do sdo sban mhb robi pa i perdor........normale cdo gja me kufiiii.....

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Sat Dec 06, 2008 9:46 pm

jam me motren........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 51
Age : 25
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Tue Jan 06, 2009 12:25 am

Sa te dush me u mundu mas me i than vedit thashethemaxhi prapseprap...aty met se ste man goja arra gjithmon.Gjithkush merr neper goj njeni tjetrin mgjthse nuk e shfaq.Per mendimin tem asht kjo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   Tue Jan 06, 2009 8:58 pm

kur s'ke ca me ba me thashetheme ke me u marr. Per se a jane te dobishme apo jo, mendoj se nuk jane te dobishme perkundrazi jane te demshme dhe e mira ashte qe ate ca mendon me e than ne sy dhe me shpreh mendimin tend lirshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: THASHETHEMET, te dobishme apo joo??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
THASHETHEMET, te dobishme apo joo??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema te pergjithshme-
Kërce tek: