Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime Sares per forumin.......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 4:47 pm

Le te urojm Saren x kyt forum te mrekullushem qe ka ba....se na knaqi!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 4:48 pm

Sar e madhe je....sh flm qe na e ke hap kyt forum se metaman qe u knaqme ne te...........thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 4:52 pm

KNAQSI E JEMJA...FLM PER URIMET

PS: MUNDSISHT KYT X NVEND TE PER MOS E PERDOR..FLM

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 5:30 pm

metamnse SARAAAAA E meritan x ket foruum suuuupeeeerrr....qe ke baa...dhe shshssh flm x postin e riii Smile Smile Smile

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Megi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 11:07 pm

sar urime per ket forum se na knaqe:)SmileSmileSmile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 11:19 pm

flm Vilma

flm Megiii

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Visari
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 106
Age : 26
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 11:39 pm

sar urime x forumin se u knaqme:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sun Dec 07, 2008 11:41 pm

oooooo i poshter e modifikova at qe kishe shkru...flm eeeee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Mon Dec 08, 2008 12:07 am

sar flm x forumin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Mon Dec 08, 2008 12:11 am

i luv it...dhe antart kuptohet

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Mon Dec 08, 2008 12:24 am

sara flm x forumin se jena tu u knaq kaq shum sa un per veti kam harru fb!!!tpucii zemra!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Mon Dec 08, 2008 12:26 am

flm Fiona....mbahet qefiiiii

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
florida
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Sat Dec 20, 2008 8:28 pm

nji urim asht shum pak
gjss i urojme sa me shuume frekuentime ne ket profil e tlumte per idene
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 51
Age : 25
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Mon Jan 05, 2009 11:55 pm

Urime Sara ca me te than ma...Kot sthojn "punt e mira avash avash" :D.Shum shum shum bukur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Tue Jan 06, 2009 12:01 am

flm Florida dhe Moreno... me ndihmen e tanve ishalla ka me ec edhe ma perpara Wink_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Tue Jan 06, 2009 12:24 am

Te pergezoj per iden dhe inicjativen eshte dicka shume e bukur.
Bravo e te lumte e ishalla ec sa ma mar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   Tue Jan 06, 2009 12:33 am

flm ridi...megjithse ste njof...mundesisht mund te prezantohesh tek prezantimet per te te njoft ma mire te gjithe... Smile

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime Sares per forumin.......   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime Sares per forumin.......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Pershendetje & Urime-
Kërce tek: