Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcaleta.......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Barcaleta.......   Sun Dec 07, 2008 5:10 pm

Tregoni barcaletat qe dini......mund jo banale...:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Sun Dec 07, 2008 5:11 pm

Ishte nje vajz ne autobus.....kyt vajzen po e shifte i djal....e xen kjo vajza tu e pa edhe e pyt ca ke qe shef????ky djali xehet ne befasi edhe i thot qe po shikote bluzen se e kishte shum te bukur......ksaj vajzes i bahet qejfi edhe i thot se bluza asht e bame me lekur deveje.......ath i thot ky djalii.....e shof e shof se i paskan vu edhe 2 gungat....................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Sun Dec 07, 2008 8:11 pm

hahahaha.,..,.,e bukur kja ner,,per momentin spa mkujtohet asnji barcalet.,.,sorry!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Mon Dec 08, 2008 9:18 pm

hahahah sa hardhek kja barcaleta mar ... sa x barcaleten te pa e tham nej her tjt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Mon Dec 08, 2008 10:38 pm

ejjj doni me ndejt vec me 1 barcalet aaaa
hajde shkruni aty
mas shkruni kot pa tregu barcalet..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 51
Age : 25
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Mon Jan 05, 2009 6:24 pm

(Tesh mas qeshni shum eeee:P...)
Ka ken i burr tesh ka met pa buk nshpi edhe ka shku te furra e buks.I ka than a ke buk te bardh?jo i ka than shitsja kam vec buk te zeze.mir pra i ka than ky lene se jam me biciklet:D:D...(Jo me qesh shum eee:P:P)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Mon Jan 05, 2009 6:30 pm

hahahahahaha sjam tu qesh hic haahahhahahaa.....shum e bukur...a ka ma??

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 07, 2009 1:17 am

TRE ENGJUJT
U TAKUAN TRE ENGJUJ NE QIELL NJERI ISHTE GJERMAN NJERI
ITALJAN DHE TJETRI SHQIPTAR.ATO E PYETEN NJERI TJETRIN PSE KISHIN
VDEKUR GJERMANI THA:UNE JAM KETU SEPSE BLEVA NJE FERARI DHE COJA ME
SHPEJTESI DHE BERA AKSIDENT.
ITALJANI THA:UNE BLEVA NJE BMV DHE I JEPJA SHUM DHE BERA AKSIDENT.
SHQIPTARI THA:UNE BLEVA NJE AUDI PER QEJFIN TIM EDHE VDIQA NGA URIA.HAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 07, 2009 1:19 am

Nje djale i thote babait te tij:-babi a do te shkojme sivjet ne plash?dhe babai i pergjigjet:po...shiko djalo,40 per qind do te
shkojme dhe 100 per qind nuk do te shkojme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 07, 2009 1:23 am

ishte nje burre dhe ai kishte djithmon ftoht naten.nje dite ai u martua
dhe naten e pare te marteses rrinte i strukur ne dyshek.gruas po i ikte
truri.ajo i tha;o zemer une kam shume gjera. ai nuk po i pergjigjej.ajo
u nxeh dhe i tha une kam edhe nje vrim.ai kthehet me terbim:pse moj
prej vrimes tate me hyka i ftohti...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 07, 2009 1:27 am

Tre shoke po konkuronin njeri tjetrin se cili gjente efektin me te
shpejte ne bote,fillon i 1:efekti me i shpejte ne bote eshte mendimi
thote sepse per nje sekonde me mendje shkon ne amerike dhe kthehesh
prape,i 2 thote:jo eshte shpejtesia e drites 300000 km ne sekonde,i
fundit thote:eshte diarea,pse e pysin te habitur,sepse sa bej une te
mendoj se dua te ndezi celesin e dritave une e kam bere ne breke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 07, 2009 1:31 am

KETE PERALLE E NJOHIN TE GJITHE PO KETE VERSION NUK E KENI
DEGJUAR.BEHET FJALE PER PERALLEN"KESULKUQJA".NJE DITE KESULKUQJA PO
SHKONTE NGA NENA DHE RRUGES SHIKON NJE SHKURE QE LEVIS DHE VETE TA
SHIKOJE .ATJE GJEN UJKUN I THOTE:UA MO UJK PSE E KE SYRIN KAQ TE
MADH?DHE UJKU I THOTE PO IK MOJ KESULKUQE.DHE UJKU IKEN.VAZHDON TE ECE
KESULKUQJA.PRAPE SHIKON NJE SHKURE VETE E SHIKON UJKUN SERISHT.UA MO
UJK PSE E KE UNDEN KAQ TE MADHE? DHE UJKU PERSERI I THOTE:PO IKE MO
KESULKUQE DHE IKEN.SERISHT SHIKON NJE SHKURE QE LEVIS E I THOTE.UA MO
UJK CE KE KETE GOJE KAQ TE MADHE?DHE UJKU I PERGJIGJET :PO IKE MOJ
KESULKUQE SNA LE REHAT TE DHITEMI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 07, 2009 1:40 am

ishte amerikani,
italiani,francezi,kinezi,turku,greku,spanjolli,hungarezi,gjermani dhe
shqiptari.kishin hipur te gjith ne nje avion dhe do te hidheshin me
parashut,por kishin vetem 9 parashuta.hidhet amerikani,italiani...e te
gjithe me rradhe.ne fund ngeli italiani dhe shqiptari dhe i thote
italiani shqiptarit ka ngelur vetem nje parashute si do t'ia bejme dhe
shqiptari i pergjigjet:mos u shqeteso se i dhash kinezit cante shkolle!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 51
Age : 25
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Fri Jan 09, 2009 2:29 am

Sa frymzimin e paska maaa Razz,bukur bukur...

P.S : Sa ma pak banalitet aq ma mir kishte ken.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
visi_88
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Mon Jan 12, 2009 8:42 pm

nje burr ne mosh rreth 60 vjec sapo blevi nje makin..edhe mirboll qellovi para semaforit edhe u ndal ishte drita kuqe..u fik e kuqja u ndez e verdhaa...plaku shikonte..u fikl e verdha u nderz jeshilja plaku prap indiferent shikonte i afrohet polici te xhami oo xhaje nisu nisu se nuk ka ngjyra te tjera Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
visi_88
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Mon Jan 12, 2009 8:45 pm

nje vajz 12 vjece shkon me vrap ne shpi i thot mamit ..mamii mamii !!! kam sjell lek..po ku i more moj te keqen mami..ehh tha da djem me thanen hyp ne pem edhe te japin 500 lek une hypa edhe mi dhanen...oo e marr i thot e ama po kajn dasht me te shiku breket moj si nuk e kupton...jooooo e ke gabim mamii un skisha brek fare Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Mon Jan 12, 2009 8:54 pm

visi_88 shkruajti:
nje vajz 12 vjece shkon me vrap ne shpi i thot mamit ..mamii mamii !!! kam sjell lek..po ku i more moj te keqen mami..ehh tha da djem me thanen hyp ne pem edhe te japin 500 lek une hypa edhe mi dhanen...oo e marr i thot e ama po kajn dasht me te shiku breket moj si nuk e kupton...jooooo e ke gabim mamii un skisha brek fare Razz:P
e lezetshme kja

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 14, 2009 2:43 am

HAHAHAH E BUKUR KJO HAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
visi_88
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 14, 2009 8:17 pm

ne tavolin babi mami edhe djali......babi i thot te birit ha te keqen babi ha teha se te rritet rrushii ..ai nuk hante..prap pastaj mbas 5 min ..ha te keqen babi ha se te rritet rrushi..ja kthen gruja po ha ti per vedi mor burr lere djalin Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 14, 2009 11:36 pm

visi_88 shkruajti:
ne tavolin babi mami edhe djali......babi i thot te birit ha te keqen babi ha teha se te rritet rrushii ..ai nuk hante..prap pastaj mbas 5 min ..ha te keqen babi ha se te rritet rrushi..ja kthen gruja po ha ti per vedi mor burr lere djalin Razz:P

e fort kja... mire e ka pas e shkreta

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
visi_88
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 30
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Wed Jan 14, 2009 11:45 pm

hahahahahhha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Thu Jan 15, 2009 12:16 am

Do djem, po gacmoshin nji vajzë, e cila kishte
veshë çorape me kallëp bakllave. Por kjo ishte e përditshme. Fjalët
ishin: 'çdo të hamë sonte bakllavë!...'
Mirëpo vajza u mërzit për
çdo ditë, i njëjti avaz. Një ditë kur djemtë po i thoshin 'çdo të hamë
sonte bakllavë', ajo kthehet e u thotë:
- Po mire mor çuna vetem tek bakllava ju rri mendja?
Djemtë: - Po.
Vajza: - Çfarë budadhenjsh?
Djemtë: - Pse?...
Vajza: - Se po të ngjiteni ma nalt do hanit kadaif...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   Thu Jan 15, 2009 4:24 pmdhe kjo sh e bukur...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcaleta.......   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcaleta.......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: