Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Filmi i fundit qe keni pare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Filmi i fundit qe keni pare   Sun Dec 07, 2008 10:53 pm

Filmi i fundit qe keni pare... Jepni pershtypjet...


Jodha Akbhar...film fantastik,larteson vlerat morale te njeriut, bashkepunimin, mirkuptimin dhe tolerancen fetare mes besimeve te ndryshme, sidomos islamin... mka lan mbresa t'jashtezakonshme...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Mon Dec 08, 2008 12:21 am

i njejti edhe per mu sara!!! Smile film teper i bukur!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
iDo
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 47
Age : 31
Location : Diku Neper Bote
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Mon Dec 08, 2008 11:40 am

007 Quantum of Solace...i bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://idos-crew.blogspot.com/
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Mon Dec 08, 2008 9:10 pm

running scared ... sh i bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Tue Dec 09, 2008 3:01 pm

STEP 2 supeeeeeeerrr!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Sat Dec 13, 2008 7:00 pmky ktu..mka ba me qaa Crying or Very sad Crying or Very sad ishte film fantastik..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Sat Dec 13, 2008 7:04 pmnderkoh,filmin Hancook me Will Smith dhe Charlize Theron e pash dje deri n'gjys,nqs mundet me ma tregu kush ju flm Smile

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
nemo
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 12
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Mon Dec 15, 2008 6:28 pm
Transporter 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Juninho
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 27
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   Fri Jan 16, 2009 8:06 pm

Ruch Hour

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Filmi i fundit qe keni pare   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi i fundit qe keni pare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Bota Muzikore & Kinematografike-
Kërce tek: