Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush eshte kampionati me i mire?

Shko poshtë 

Kush eshte kampionati me i mire?
 Kampionati Anglez
 Kampionati Francez
 Kampionati Gjerman
 Kampionati Italian
 Kampionati Spanjoll
 Tjeter
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Kush eshte kampionati me i mire?   Mon Dec 08, 2008 3:07 pm

Ke ndiqni me shume? Kush ju pelqen? Tifoze te kujt skuadre jeni?

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte kampionati me i mire?   Mon Dec 08, 2008 4:39 pm

per mu anglezi, tpakten vitet e fundit kampionati me i forte ashte ai anglez ku shikon ndeshje shume te luftuara dhe terheqese edhe midis dy skuadrave te fundit sepse japin shpirtin ne fushe.

me pelqen edhe italiani dhe spanjolli por keta kursehen me shume, s'kane agonizmin anglez. (ne pergjithesi flas, pa futur ndeshje te vecanta)

kampionatet e tjere jane kot Embarassed

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kush eshte kampionati me i mire?   Mon Dec 08, 2008 5:55 pm

sar ke shum te drejte pa permend faktin qe skuadrat angleze jan dominuese ne Champions League......3 skuadra ne gjysmefinale vitin e kalum.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush eshte kampionati me i mire?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush eshte kampionati me i mire?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Sporti-
Kërce tek: