Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SmS & poezi dashurie!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: SmS & poezi dashurie!   Mon Dec 08, 2008 3:34 pm

Shkruani poezine tuaj!

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Tue Jan 06, 2009 9:06 pm

Ka shume sms dashurie po thjesht po them nje qe me pelqen
Nese shiu do simbolizonte dashurin ce kam per ty, ateher do binte shi gjdo dite.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:24 pm

DASHURIA ESHTE NJE LULE E BUKUR POR DUHET TE KESH GUXIMIN QE TE SHKOSH PER TA KEPUTUR AT NE BUZ TE NJE HUMNERE TE FRIKSHME...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:26 pm

Mos dashuro 100, mos dashuro 10, por dashuroje 1 që ësht i vertet...!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:29 pm

me fal qe te dashuroij esht nje ndjenje qe smund ta ndaloij une qe po te them te dua por asht zemra ime qe nuk me pyet mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:42 pm

Zgjohu zemer apo je zgjuar, shiko dy puthje te kam derguar nje te embel e nje te ngrohte se si une ste do njeri ne bote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:43 pm

Nese cdo here kur mendoj ne ty nga qielli bie nga nje yll,atehere me siguri dhe hena di cdo te thote vetmi!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:45 pm

Te puth me rrezet e henes,
te perkedhel me eren e ngrohte,
gjume te embel jeta ime
me enderro si gjithmone...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:52 pm

Dashuria nuk eshte te gjesh nje njeri me te cilin mund te jetosh,
Dashuria eshte te gjesh nje njeri pa te cilin nuk mundesh te jetosh!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:54 pm

Te dua çmendurisht apo njerezisht?...vendosa te te dua perjetesisht, duke te dashur njekohesisht, çmendurisht dhe njerezisht...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:55 pm

Midis endres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim,
Sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderuar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:57 pm

Kur te dashurohesh ulu dhe mendo thuaj vetvetes ruaju mos gabo,
fjala dashuri sa lehte shqipetohet, Dashuria e vertete shum rende mund t’fitohet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:58 pm

uauu sa paske shkru, komplimente, shume te bukura Smile

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   Fri Jan 09, 2009 8:58 pm

Nese te kane thene qe kur linde ti binte shi,te kane genjyer. Qielli qante se engjelli me i bukur po zbriste ne toke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SmS & poezi dashurie!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SmS & poezi dashurie!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema te pergjithshme-
Kërce tek: