Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kur amerikanet te kuptojne se truri eshte per te menduar!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Kur amerikanet te kuptojne se truri eshte per te menduar!   Sun Dec 14, 2008 1:05 pm

-- Njeri kishte vendosur te vidhte nje dyqan, mirepo ne momentin kur hyri brenda kishte patur shume njerez aty. Prandaj priti sa te zbrazej pak dyqani, dhe qe te mos dukej i dyshimte, kishte kerkuar nje aplikim per pune, dhe po e plotesonte. Kur gjeti momentin e duhur, nxorri pistoleten dhe mori parate qe ishin ne dyqan... pas pak ditesh arrestohet nga policia, sepse ne aplikimin per pune kishte vene te dhenat e veta te verteta. Cool
-- Nje tjeter po mundohej tu ikte policeve naten qe i ishin qepur (nuk me kujtohet se per cfare konkretisht), nderkohe qe kishte veshur atlete nga ato qe bejne drite sa here shkel ne toke
-- Ne nje pike karburanti, brenda ne dyqan, kishte nje rradhe relativisht te madhe tek rregjistri ku paguhet per ato qe blen. Kur i vjen rradha njerit, ai nxjerr pistoleten dhe i kerkon shitesit ti jape te gjitha parate qe ndodheshin ne dyqan.... Cool sa keq qe ne rradhe, direkt pas tij kishte qene nje polic ... thjeshte fat i keq Cool
-- Ne nje qytet ketu afer, vidhet nje shtepi ne mes te nje nate me bore, dhe kur i zoti shtepise kthehet dhe lajmeron policine, heret ne mengjes Cool gjurmet neper bore i dergojne direkt tek komshija ... sa pa fat qe jane keta amerikanet, jua qaj hallin Cool
-- Ne nje tentative tjeter per te vjedhur nje dyqan, njeri nga hajdutet, pervec parave i kerkon shitesit tek regjistri edhe nje shishe me vodka, qe ndodhej pas shpines se shitesit. Mirepo shitesi i pergjigjet se nuk mund ti jepte alkol nese hajduti nuk i tregonte nje identifikim qe ishte mbi 21 vjec sepse eshte e jashteligjshme te shesesh alkol atyre qe jane nen 21 vjec... dhe hajduti nxjerr patenten e makines ... Shitesi memorizon emrin e tij, dhe te nesermen ata arrestohen menjehere Sad

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kur amerikanet te kuptojne se truri eshte per te menduar!   Sun Dec 14, 2008 1:07 pm

-Tony Blair is an actor-How many kidneys does a person have? Cool
-one-How many world wars have there been?
- 3-Which state does KFC come from?
-I dont' know
-What does Kfc stand for?
-Kentucky Fried Chicken-Star wars is based on a true story, true or false?
-True-What are Hiroshima and Nagasaki famose for?
-Sumo wrestling or something...-Where was the Berlin wall?
-..................
-The language they speak in latin America, is latin, true or false?
- they speak in what????

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kur amerikanet te kuptojne se truri eshte per te menduar!   Sun Dec 14, 2008 7:44 pm

Po
transferonin nje te burgosur nga burgu i perkohshem i gjykates ku ishte
denuar me 1 vit burg, per ne burgun ku ishte caktuar te kalonte
denimin. Mirepo shoferit i duhet te zbres nga makina ( nuk me kujtohet
arsyeja, apo ne ishte veture apo furgon makina). Sic duket, per nje
cast harroi se cfare po transportonte, sepse le celesat brenda ne
makine dhe ta pret mendja qe i burgosuri arratiset me makinen e policise

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur amerikanet te kuptojne se truri eshte per te menduar!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur amerikanet te kuptojne se truri eshte per te menduar!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Argetim & Humor-
Kërce tek: