Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jane arsyet qe cojne nje person ........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Cilat jane arsyet qe cojne nje person ........   Wed Nov 26, 2008 12:06 am

Cilat jane arsyet qe cojne nje person ne nje lidhje martesore ?

Thone qe ; Martesa eshte si nje kala qe ata qe jane brenda duan te dalin dhe qe ata qe jane jashte duan te hyjne brenda.
Mos duhet ne fillim nje cift te bashkejetoje dhe pastaj te vendosi per dicka me tej?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsyet qe cojne nje person ........   Fri Dec 05, 2008 10:23 pm

pooo x mendimin tim ne fillim dy njerez duhet te bashkejetojn dhe me vone te marrin nji hap te rendesishem sic eshte martesa

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cilat jane arsyet qe cojne nje person ........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema Sociale-
Kërce tek: