Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Perse na pelqen te jemi single?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Perse na pelqen te jemi single?   Wed Nov 26, 2008 12:08 am

Po bisedoja me nje shoqen time pse gjithmone e me shume njerzit e kane te veshtire te krijojne lidhje serioze. Mediat e ndryshme na ofrojne modela ose aktore te cilet me ndihmen e operacioneve plastike krijojne imazhin e nje miti te paarritshem.Ne jeten e perditshme nje femer nuk mund te jete gjithmone perfekte si ne pamjen e jashtme dhe ate psikologjike per shume arsye.Mos eshte kjo arsyeja qe cdo cun ben krahasimin midis te dashures se tij dhe MONIKA BELUCIT psh
Mos ,arsyeja eshte ne mosperputhjen e karaktereve
Apo ne krahasimin midis dashurise se kaluar dhe asaj te re
Mos kemi frike te perjetojme situata te reja


diskutim te kendshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
florida
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen te jemi single?   Sat Dec 13, 2008 11:45 pm

shum here kemi frike nga ajo qe na pret pasi hedhim nje hap
per mendimin tim eshte thjesht kjo se dime ca do ndodhi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 51
Age : 25
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen te jemi single?   Tue Jan 06, 2009 10:04 pm

Gjithmon dica te shtyn me e kriju 1 lidhje sado te mundohesh me e majt vedin jasht ketyne gjanave.Ka djem qe e majn te dashuren e tyne vec me shit mend edhe ka te tjer qe e majn lidhjen noshta se kan simpati per x njeni tjetrin edhe noshta kan qellime serioze...se per mu lidhjet jan vec me u njofte,e ne raste te vecanta per qellime serioze.
Me me ndigju mu jetone jeten sa jeni te rinj po mos shifni me ba marrina,dmth me kriju situata te panevojshme ne 1 lidhje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perse na pelqen te jemi single?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Perse na pelqen te jemi single?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema Sociale-
Kërce tek: