Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'mendim keni per vetvrasjen?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: C'mendim keni per vetvrasjen?   Wed Nov 26, 2008 12:10 am

c'duhet te bej nje njeri qe s'gjen asnje arsye per te jetuar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per vetvrasjen?   Wed Nov 26, 2008 12:11 am

Vetevrasje ,stregon tjeter pervecse dobesine e dikujt, Ti japesh funnd problemeve qe has dhe jetes tende me se miri me kete veprim nuk eshte aspak nje zgjidhje,sado ne kushte te veshtira ekonomike dhe sociale qofte dikush , duhet te provoje veten ,dhe sduhet ta lejoje qe ta mposhte depresioni ,sepse vetem ne ndikimn e ketij te fundit ,dikush shkon drejte vetevrasjes. per ta parandaluar kete veprim mund t ekerkoje ndihme tek specialiste ,psikologe ,keshillues,qe merren me trajtimin eketyre problemeve, dhe me kalimin ekohes do te mund te sherohet nga mania e depresionit dhe do mund t ekthehet deri diku ne realitet.Por kjo do kohe dhe pune,njeriu duhet te jete i duruar,jo me rastin epare te jap fund jetes,.Ky esht emendimi im.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
 
C'mendim keni per vetvrasjen?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema Sociale-
Kërce tek: