Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A egziston semundja para kompjuterit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: A egziston semundja para kompjuterit?   Wed Nov 26, 2008 12:37 am

Kam vene re qe shume njerez mezi presin momentin qe te vene para kompjuterit dhe me lindi kjo pyetje.A eshte e vertet qe njerzit mund te kene kaq shume kohe te lire apo eshte kthyer veretet ne nje semundje?
Per mendimin bota virtuale eshte e mire deri ne njefare kufiri se arrin te shprehesh me mire arrin te besh njohje te reja,por nqs kalohet ky kufi fillon dhe humbet pak nga pak boten reale.Sepse ne boten virtuale ti je gjithmone i mire i qeshur i mbivleresur gje qe nuk ndodh gjithmone ne boten reale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Fri Nov 28, 2008 3:08 pm

normaal qe na asht kthy ne semundjee neti!!mu per veti po iher!!!smund trri pa net!!!por nuk bashkohem me at pjesen"nqs kalohet ky kufi fillon dhe humbet pak nga pak boten reale.Sepse ne boten virtuale ti je gjithmone i mire i qeshur i mbivleresur gje qe nuk ndodh gjithmone ne boten reale."ne net njeriu asht aj qe asht edhe ne boten jashte tij!!ky asht mendiimi im!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Fri Nov 28, 2008 3:18 pm

ska semundje netit.....prob asht te njeriu qe e perdor......a esht i zoti ai njeri ta kontrolloje....un x vedi se kam prob me ndejt edhe 1 muj pa net.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Tue Dec 02, 2008 7:02 pm

pa ti paaaa!!bane prove iher e po e shofim a mundesh me nejt!!!hehehe Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Wed Dec 03, 2008 9:47 pm

seriozisht aaaaa??po sme lajn tjt me ik maj......ky a prob.....smunden me nejt 1 muj pa fol me mu........po meqe ke than ti spo hi x 1 muj tongue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Wed Dec 03, 2008 10:15 pm

hahahaahha mire praa flasim mas i muajit!!! Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Wed Dec 03, 2008 10:36 pm

ste del boll qe don me me vra tiii....po tash edhe me ik i muj....me vrasin tjt.......skam si me ik.... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Fri Dec 05, 2008 9:26 pm

fioneeee majjjjj.....te vravaaa!!!!!den me lan nerin pa hi 1 muj ne net se ban prov neri se e din ca i nodh:P:P......joo neti sa smundje duhet me dit me kontrullu oraret ne koh te lire nettt...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 51
Age : 25
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   Tue Jan 06, 2009 10:46 pm

Neti asht vec qe msohesh xdit dmth kur ke lidhje dhe kontakte ne net edhe mezi qe pret me pa kush te ka shkru gja po dica tjeter,kjo asht e vetmja gja qe te shtyn me e frekuentu netin sa ma shpesh...Asht si duhani Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A egziston semundja para kompjuterit?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A egziston semundja para kompjuterit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema Sociale-
Kërce tek: