Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kinema apo Home Cinema;

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Kinema apo Home Cinema;   Wed Nov 26, 2008 8:26 am

Kur mblidheshim te shtepia e ndokujt gati 7-8 veta dhe shikonim filma tmerri ja kalonim shume mire,me Home Cinema.Po edhe kur shkonim ne kinema edhe shikonim ndonje komedi ishte akoma me mire.Kur qeshte ndonjeri qeshnin te gjithe me radhe.Gallate.Ju cfare preferoni;Sa shpesh shkoni ne kinema.Une kam 6 muaj pa vajtur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Kinema apo Home Cinema;   Wed Dec 03, 2008 12:47 am

teshi pritoj me shku ka kinemaja kshq home cinema asht sh mir haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kinema apo Home Cinema;
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Bota Muzikore & Kinematografike-
Kërce tek: