Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fotografia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Fotografia   Wed Nov 26, 2008 8:30 am

A e konsideroni fotografin art???? Ke fotograf te famshem njihni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fotografia   Wed Nov 26, 2008 8:32 am

Per mendimin tim nuk duhet te vem ne dyshim ate qe a eshte fotografia art ose jo , sepse fotografia plotesishte eshte art , eshte dicka vizuale por qe ne vete permbane mesazhe edhe ide te rendesishme . Fotografia eshte ajo qe edhe pas shume vitesh para nesh na sjell figura te shquara per te cilat figura ne vetem kemi ndegjuar . Mu zakonisht me pelqejn foto artistike me kuptim te ndersjellt , ato foto te cilat ne shikim te pare te len pershtypjen se jan foto te thjeshta , por qe ne shikim te thellsishem te bejn te kuptosh se mbrapa tyre fshihet nje mesazhe i rendesishem per kohen edhe momentin . Une nga fotografet shqiptar mpelqen Fadil Berisha , i cili jeton edhe vepron ne Amerike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fotografia   Thu Dec 04, 2008 6:55 pm

fotografia eshte art me vete ,,,dhe shum i bukur.,.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fotografia   Fri Dec 05, 2008 9:14 pm

pooo sigurisht qe fotografia eshte art.....dhe sh i bkr........fotografi me i njohur qe une njoh eshte fadil berisha......

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fotografia   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fotografia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Arti & Kultura-
Kërce tek: