Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'eshte arti?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: C'eshte arti?   Wed Nov 26, 2008 8:35 am

C'eshte arti?

A mund t'i japim nje perkufizim?

Arti nuk ka qene gjithmone ai qe ne mendojme se eshte sot. Nje objekt i konsideruar art sot mund te mos jete perceptuar si i tille ne kohen kur eshte realizuar, as dhe personi qe e krijoi domosdo do jete
quajtuar artist..........Cdo perkufizim i shkurter i artit do e thjeshtonte ne menyre te ekzagjeruar kete argument..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
florida
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: C'eshte arti?   Tue Jan 06, 2009 8:36 pm

arti per mendimin tim eshte dicka qe krijohet nga frymzimi invidual
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
C'eshte arti?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Arti & Kultura-
Kërce tek: