Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dasma shqiptare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Dasma shqiptare   Wed Nov 26, 2008 8:51 am

Mora shkas prej disa filmave ne youtobe te cilat do i sjell per kenaqesine e te gjitheve dhe mu duk sikur ne dasmat tona,martohet princi me princeshen,ka nje ritual mjaft te bukur e domethenes....

A me mire te ndiqet tradita,apo duhet ndryshuar rituali i dasmave sikunder ndodh rendom edhe sot,sidomos neper qytete?[url=it.youtube.com/watch?v...re=related]it.youtube.com/watch?v...re=related[/url]

[url=it.youtube.com/watch?v...re=related]it.youtube.com/watch?v...re=related[/url]


p.s isha qe isha,thashe te ve dhe nje per vallet dhe si kercejne burrat e shqiperise,ska zezak,kinez a europian te kerceje :D

[url=it.youtube.com/watch?v...re=related]it.youtube.com/watch?v...re=related[/url]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: Dasma shqiptare   Wed Dec 03, 2008 2:02 am

haha,,nfakt mu mpelqejn dasmat tradicionale shqiptare ,,sidomos aja jave e dasmes,,,kurse tesh kan fillu me i ra pak shkurt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Dasma shqiptare   Thu Dec 04, 2008 6:41 pm

hepra me ta merzit tesh

para da kohsh u knaqshim i jav dasem tesh 2 dit aty

pa prap se prap sh bukur jan dasmat tradicionale shiptare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florida
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Dasma shqiptare   Mon Dec 15, 2008 11:09 pm

po dhe une me ju jam
tradicionalet jane dasma tbukra pa tesh gjysma pa martohen per hall haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Megi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Dasma shqiptare   Wed Dec 17, 2008 5:32 pm

edhe vet jam per dasmat tradicionale.tesh tamam ka than irisi kan fillu me i ra pak shkurt pa prap se prap jan bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florida
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Dasma shqiptare   Tue Jan 06, 2009 8:19 pm

aahh sikur te kisha naj nji teshi afer:(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dasma shqiptare   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dasma shqiptare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Arti & Kultura-
Kërce tek: