Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gjuha Shqipe..Ortografia..Gramatika..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Gjuha Shqipe..Ortografia..Gramatika..   Wed Nov 26, 2008 8:53 am

Mendova te cel nje teme sa per te rikujtuar pak rregullat e ortografise dhe gramatikes se shqipes se gati sa s'po i harrojme.

Gjithkush mund te jape kontributin e tij ketu

Ja po e nis une me nje rregull ortografik qe mendoj se duhet zbatuar gjithmone kur shkruhet: pas pikes, pikecuditeses, pikepyetjes, presjes, pikepresjes gjithmone lihet nje boshllek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
 
Gjuha Shqipe..Ortografia..Gramatika..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Arti & Kultura-
Kërce tek: