Live Laugh Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 ** SHOQERIA VIRTUALE **

Shko poshtë 
+2
besar
Sara
6 posters
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
Sara


Numri i postimeve : 1007
Age : 31
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

** SHOQERIA VIRTUALE ** Empty
MesazhTitulli: ** SHOQERIA VIRTUALE **   ** SHOQERIA VIRTUALE ** Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 12:12 am

E hapa kete teme per te diskutuar per shoqerite virtuale .

Kam gati 2vite qe e kaloj kohen ne net dhe kam krijuar pak a shume nje shoqeri virtuale , sigurisht te nivelit tim ose mund te them jam munduar ti zgjedh me te mire se vetja , qe ja vlen te kaloj kohen e lire . Kam dhe shoqeri 2 vjecare te cilen se ndrroj kurre me shoqerin reale . Por nuk mendoj se cdo shoqeri eshte prefekt . Shoqeria ka dhe diskutime debate , mendime te ndryshme , ku idet e kunderta kalojn ne mosmarrveshje me njeri tjetrin dhe ndodh qe shoqeria prishet .
Kam pas dhe une raste te tilla , qe jemi detyruar te prishim shoqerin , por me mirkuptim .

Mendoj se tani eshte bere e modes qe shume njerez te rinj apo te vjeter lidhin nje shoqeri virtuale sidomos emigracioni , ku ju mungon shoqeria Shqiptare , pasi jane te shperndare ane e mban botes . Ndrojn e-maile nderojn foto kalojn kohen me humor , luajn online , diskutojn mbi probleme shoqerore ose familjere etj , ose ka dhe qe mendojn te njihen ne real . Nuk e kam fjalen per dashurite virtuale por vetem per shoqeri .
Ju ka ndodhur ju qe te vlersoni me shume kete shoqeri se sa shoqerin qe keni ne real ?

Ne se keni nje shoqeri te tille qe vlen te vlersohet , apo ne se ju ka zhgenjyer shoqeria virtuale

ju ftoj te diskutojme .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://live-laugh-love.forummotion.com
besar
Anetar i ri
Anetar i ri
besar


Numri i postimeve : 16
Age : 29
Registration date : 27/11/2008

** SHOQERIA VIRTUALE ** Empty
MesazhTitulli: Re: ** SHOQERIA VIRTUALE **   ** SHOQERIA VIRTUALE ** Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 5:10 pm

jo un parapelqej shoqerine reale. ndihem me komfort me veten dhe te tjeret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vilma
Moderator
Moderator
Vilma


Numri i postimeve : 409
Age : 30
Registration date : 25/11/2008

** SHOQERIA VIRTUALE ** Empty
MesazhTitulli: Re: ** SHOQERIA VIRTUALE **   ** SHOQERIA VIRTUALE ** Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 11:42 pm

pooo besoj qe ka shoqeri virtuale se kam njohur dyyy shok sh te mire...sidomos vllan tem qe e du shshsh farttttttttttt.....edhe pse ne takohemi sh here pjeserisht jemi njohur me ane te msn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Neri
Moderator
Moderator
Neri


Numri i postimeve : 414
Age : 31
Registration date : 26/11/2008

** SHOQERIA VIRTUALE ** Empty
MesazhTitulli: Re: ** SHOQERIA VIRTUALE **   ** SHOQERIA VIRTUALE ** Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 11:57 pm

ke te drejt.....muh i kena fillu me msn.......po edhe me mramjet edhe me daljet....kena lidh shoqni.....tash je edhe motra jeme qe te du shum fort.:D:D:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
florida
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
florida


Numri i postimeve : 53
Registration date : 26/11/2008

** SHOQERIA VIRTUALE ** Empty
MesazhTitulli: Re: ** SHOQERIA VIRTUALE **   ** SHOQERIA VIRTUALE ** Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 11:41 pm

po besoj shume te shoqeria virtuale
mka sjlle shum gjana nice:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
Moreno


Numri i postimeve : 51
Age : 31
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

** SHOQERIA VIRTUALE ** Empty
MesazhTitulli: Re: ** SHOQERIA VIRTUALE **   ** SHOQERIA VIRTUALE ** Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 10:12 pm

Xzoten me than te drejten,mundesh me e filuu shoqnin me dikend ne msn ose facebook ose dica tjeter se e kam kalu vet kyt gja,po prapseprap a e keni parasysh kur flitni ne msn me dikend sa mhb e hapun e ban mandej kur takohesh met si "butak" e sdin ca me fol se si ke koifidencat.Per mendimin tem shoqeria virtuale asht e mir por ska krahasim me ate reale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





** SHOQERIA VIRTUALE ** Empty
MesazhTitulli: Re: ** SHOQERIA VIRTUALE **   ** SHOQERIA VIRTUALE ** Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
** SHOQERIA VIRTUALE **
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema Sociale-
Kërce tek: