Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ridi_rex
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte


Numri i postimeve : 44
Age : 34
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen   Wed Jan 07, 2009 8:51 pm

shpesh zemra te udheheq e logjika te ndalon e shpesh ndoll e kunderta. Ç'mendim keni duhet te degjojme zemren apo logjiken????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
abi
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 8
Age : 26
Registration date : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen   Fri Jan 09, 2009 12:05 am

ehhhh me ken se nderlidhen bashk kishte ken lezet....mu ma shum llogjika mka drejtu dhe ja di x nder
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
samo
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 12
Age : 26
Registration date : 07/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen   Tue Feb 17, 2009 10:00 pm

Varet...Une kta kohet e fundit kam degjuar mendjen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfar eshte me e drejt dhe pse? Te ndjekesh zemren apo Mendjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema te pergjithshme-
Kërce tek: