Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   Wed Nov 26, 2008 12:28 am

Sot po mendoja " E gjithe kjo bote rrotullohet e ster rrotullohet rreth parase". Pra secili nga ne, e kemi bere parane qendren e mendimeve, arsyen kryesore te jetes, gati dhe lumturine tone.

Por ka shume gjera qe fatkeqesisht nuk i blen dot me para, qe nuk kane cmim.

Po per juve, cilat jane ato gjera (njerez, ndjenja, caste, obejkte .... perfshire gjithcka) te cilat nuk kane cmim, qe vlejne me shume se cdo gje??? Priceless ....


Le ti rikujtojme nga pak te gjitha ... qe te mos i humbim padashur me shikimin e mjegulluar nga parate
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   Fri Dec 05, 2008 10:26 pm

lumturia dhe njerezit me te dashur nk kane cmim sic eshte familja shoqeria....kto jna dy gjera qe x mua smund te blihen

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   Sun Dec 07, 2008 7:42 pm

per mendimin tim familja lumturia dhe mbeshtetja qe te fal ajo eshte ajo gje qe ska cmim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Megi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 18
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   Sun Dec 07, 2008 11:09 pm

familja dhe shoqeria smund tblihen kurr.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   Mon Dec 08, 2008 12:27 am

familjaa nrradhe tpare edhe shoqeria!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   Mon Dec 08, 2008 1:04 am

familja si fillim edhe shoqnia normal ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
florida
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   Sat Dec 13, 2008 11:40 pm

un mendoj se gjerat qe skane cmim jan ato qe mund ti kena vetem nji here
familja shoqeria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilat jane ato gjera qe nuk kane cmim?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema Sociale-
Kërce tek: