Live Laugh Love

Një vend ku argëtimi ka të gjitha ngjyrat e ylberit...!! Jeni të gjithë të mirëpritur...!!
 
ForumForum  Portali*Portali*  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfare fobie keni ju ???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sara
SUPER ADMINISTRATORE
SUPER ADMINISTRATORE
avatar

Numri i postimeve : 1007
Age : 25
Location : ..ku t'du!!! ♥
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Cfare fobie keni ju ???   Wed Nov 26, 2008 12:02 am

Perkufizimi i termit fobi ne fjalor :frike e tepruar,irracionale prej disa objekteve,akteve,situatave ose ideve.Ngushellim i paket nese mendon ate qe ndiejne claustrofobiket ne nje ashensor ose acrofobiket ne lartesi.Qe nga mosha e vogel frika eshte pjese integrante e jetes tone.Frika nga erresira,nga disa kafshe ose nga te panjohur eshte normale dhe ne disa raste dhe e nevojeshme :ajo lejon qe njeriu te behet koshient ndaj rreziqeve dhe poashtu sherben si zile alarmi qe eshte e domosdoshme per te mbijetuar.Gjate gjithe jetes tone ne mesojme si te kalojme nje frike ose si ta zvoglojme.Por ne momentin kur ajo behet e pakontrollueshme,behet nje hantikap per jeten e perditeshme,quhet fobi.

fobia ime qe eshte dhe tmerri im jane minjte Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://live-laugh-love.forummotion.com
besar
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 23
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Thu Nov 27, 2008 5:12 pm

fobia ime jan qenjt. i urreeeej. smund trri dot pran tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Neri
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 414
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Fri Nov 28, 2008 2:08 pm

booo skam fobiii......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fiona
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 259
Age : 25
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Fri Nov 28, 2008 2:37 pm

cdo gjee qe hyn ne grupin e zvarranikevee!!!!!! Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ola
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 183
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Thu Dec 04, 2008 1:09 am

copat e gastareve.,.,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
iris
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 542
Age : 25
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Thu Dec 04, 2008 7:57 pm

fobiiiiii

hhmmmmmm

minjt jan sh tshpifun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vilma
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 409
Age : 25
Registration date : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Fri Dec 05, 2008 9:11 pm

fobiiiii kam gjarprin smunddd ta shaf as ne tv....... affraid

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Visari
Anetar aktiv
Anetar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 106
Age : 26
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Sat Dec 06, 2008 12:24 pm

Msimet ,ta shpifiiiiiiiiiiiiiiiin Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Moreno
Anetar i thjeshte
Anetar i thjeshte
avatar

Numri i postimeve : 51
Age : 25
Location : Albania
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Tue Jan 06, 2009 10:37 pm

Kameleoni asht fobia jeme Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Juninho
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 27
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   Tue Jan 06, 2009 10:56 pm

ummmmmmmm

maybe that's is ummmmmmmmm

I'm soo scared about my future

that's make my head stoop some time :ٍs
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare fobie keni ju ???   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare fobie keni ju ???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Live Laugh Love :: Tema Sociale-
Kërce tek: